Lokalizační komunitaAhoj.

Rád bych změnil současný trend, kdy jako komunita Mozilly nejdeme moc rychle dál, nezískáváme moc lidí a okolo není vidět ani žádný velký zájem se zapojit. Nevím, jestli je to věc Mozilly nebo obecně mají lidi jiné zájmy, ale moc rád bych se podělil o zkušenosti s ostatními komunitami, počínaje lokalizací, kterou zvládáme. Třeba to pomůže trochu věcmi pohnout, rozšířit povědomí a zvýšit zájem lidí alespoň o to, co děláme. Nechcete spojit síly, začít spolupracovat a navzájem se podělit o zkušenosti? Klidně si jednou za měsíc popovídat někde v hospodě nebo kavárně. Co se děje v Mozille, Gnome atd.

Klidně toto prodiskutujte interně s kýmkoliv, kde k tomu má co říci. Podle mne by bylo moc fajn, pokud bychom dokázali utvořit něco víc, než jenom relativně oddělené komunity pracující každá na svém projektu a nejvýše jedna od druhé něco opíše nebo nahlásí chybu. Minimálně si můžeme pomoci výměnou zkušeností s tím, jak naše komunity fungují, jaké problémy řeší nebo co jim někdy pomohlo.

Zdraví
--
Michal Stanke


Attachment: smime.p7s
Description: Elektronicky podpis S/MIME[Date Prev][Date Next]   [Thread Prev][Thread Next]   [Thread Index] [Date Index] [Author Index]