[GNOME-TR] =?utf-8?b?QcOnxLFrIMOnYcSfcsSxIC0gMi4gw5Z6Z8O8ciBZYXo=?= =?utf-8?b?xLFsxLFtIEtvbmZlcmFuc8Sx?=Merhaba

Linux Kullanıcıları Derneği tarafından düzenlenen 2. Özgür Yazılım Konferansı bu yıl TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde 20-21 Haziran tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. Derneğin en önemli etkinliklerinden birisi olan bu konferansta siz özgür yazılım geliştiricileri ve destekçilerini de aramızda görmek istiyoruz. Hedefimiz, bu alanda şimdiye kadar Türkiye'de yapılan en geniş katılımlı ve nitelikli etkinliklerden birisini gerçekleştirirken özgür yazılım kuruluşlarının birbirini tanımasını sağlamak ve sinerji yaratmak.

Bu bağlamda, konferans.linux.org.tr adresinden daha geniş bilgi alabileceğiniz organizasyona etkin katılımınızı bekliyoruz. Grubunuzdan bir kişinin bu etkinliğe bir seminer ile katılmasını sağlayabilir, dilerseniz kendinize ait bir stand açabilirsiniz. Etkinliğe Ankara dışından katılacaklar için gidiş-dönüş ulaşım bedeli LKD tarafından karşılanacaktır.

Katılmanız halinde en geç 6 Haziran 2008 saat 17:00 tarihine kadar openconf.linux.org.tr adresinden kısa bir seminer özetini ve katılımcı bilgilerini girmenizi bekliyoruz.

İlginize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

LKD 2. Özgür Yazılım Konferansı
Düzenleme Grubu


[Date Prev][Date Next]   [Thread Prev][Thread Next]   [Thread Index] [Date Index] [Author Index]